Blog > Komentarze do wpisu
Telewizyjny odpoczynek od PLK

PLK

Niedługo zaczynaja się IO w Vancouver. Dla kibiców PLK pojawił się problem. TVP Sport na czas Igrzysk postanowiło nie transmitować zmagań ligowych. Dlatego najbliższy mecz obejrzeć będzie można dopiero w marcu.

Kolejna sytuacja, w której liga jest ośmieszana. Może naprawdę czas, żeby Patrick Okafor i Ratko Varda zamiast pojedynkować się na parkiecie, zawalczyli w siłowaniu "na łapę". W końcu ludzie wolą oglądać armwrestrling od krajowego basketu. Liczba oglądalności jest śmieszna, a kluby ściagają masowo tabuny anonimowych zagranicznych koszykarzy. Po sezonie wszyscy odchodzą, a kluby zamawiają kolejny samolot z importem. Polacy odgrywają drugoplanowe role, w których najczęściej przeszkadzają na parkiecie. Najlepsi wolą grać w ligach zagranicznych.

W lutym liga będzie może transmitowana na plk.pl, ale już się martwię. Znając życie będzie pikseloza, zawieszanie się streamu lub w ogóle jego brak, durny komentator nie znający imion i nazwisk zawodników. Skończy się zapewne, że żadnych transmisji nie będzie i na zapowiedziach się zakończy. Nie ma oglądania w telewizji/necie na żywo PLK w lutym.

czwartek, 11 lutego 2010, barkley11
Tagi: plk tvp sport

Polecane wpisy